Studovala jsem Informační služby - Knihovnictví v letech 2014-2018 a ráda vzpomínám na společné trávení času se spolužáky a se svou partou.

Nejraději vzpomínám na hodiny češtiny s paní učitelkou Benišovou, která uměla vášnivě přednést obsah látky a bylo na ní vidět, že ji to skutečně baví. Také ráda vzpomínám na hodiny tělesné výchovy, kde jsme si všechny užily spoustu legrace a pěkně se zapotily. Nemohu zapomenout na hodiny s panem učitelem Benešem, který se snažil látku říct trochu jinak 😃 Nejlepší školní akce byl sportovní kurz ve Zvířeticích, „stužkovák“ a samozřejmě maturitní ples. Nesmí se zapomenout na legendární koktejly, které se míchaly skoro každou přestávku na chodbě a na úžasné kinder řezy a pizza bulky v kiosku. V současné době dálkově studuji v Hradci Králové obor Speciální pedagogika, a pracuji jako Reklamační technik v Jirnech. Momentálně bydlím s přítelem a máme se spolu dobře.

 

 

 

Studovala jsem obor Informační služby - knihovník.

Nejraději jsem měla našeho třídního pana učitele Ondru Beneše. Byl vždycky tak milý, vtipný, trpělivý, ohleduplný a zábavný. Skvěle učil, bylo vidět, že ho jeho práce opravdu baví a naplňuje.
Po škole jsem pracovala v hotelu La Romantica a v hotelu Plaza jako recepční. Líbilo se mi být hotelová recepční. Setkávala jsem se tam s lidmi z celého světa. Bohužel kvůli Covidu už jako hotelová recepční nepracuji. Momentálně pracuji v posilovně ve Fitness77 (když můžeme mít zrovna otevřeno - hrozná doba), mám k tomu blízko, protože cvičení je moje vášeň, dřív jen skupinovky, teď už i stroje.
Ráda vzpomínám na maturitní ples. Připadala jsem si jako princezna.

 

 

 

Podkategorie