Po parádní akci Karmelské slavnosti už se pomalu chystáme na další vrchol školního roku. Od středy můžete na sekretariátu nebo u děvčat ze třídy PG4 kupovat vstupenky na další díl našeho Muzikálu z Karmelské střední 3 s podtitulem Rebelové. Zveme všechny žáky, jejich kamarády, rodiče, přátele a další lidičky, kteří mají rádi muzikály. Těšíme se na vás ve Škoda auto muzeu ve čtvrtek 4. 4. od 4 hodin (16.00). Videa a fotky najdete na webu níže.

Výsledky Karmelských slavností

Fotogalerii z akce najdete zde: https://issnakarmeli.rajce.idnes.cz/Karmelske_slavnosti_2019

Příští ročník Karmelských slavností je naplánovaný na 19. března 2020.

Zveme všechny milovníky Vánoc 8. prosince do Sboru českých bratří.

Jednotlivými vystoupeními prokázala děvčata ze třídy PG4 (Předškolní a mimoškolní pedagagika) hudební, dramatické i fyzické dovednosti. :)

Děkujeme všem divákům za vytvoření báječné atmosféry. Štefan Klíma

Ředitel školy vyhlašuje na den 30. 6. 2017 z provozně technických důvodů ředitelské volno (s výjimkou školního obchodu Karmelka). Zakončení školního roku se přesouvá na 29. 6. 2017 ve 12.00 hodin. Mgr. Štefan Klíma, ředitel školy

Slavnostní zahájení školního roku - 4. září 2017:

Vyšší ročníky od 8.00 hodin ve svých učebnách (rozpis učeben bude zveřejněn poslední týden v srpnu).

První ročníky - sraz v 7.45 na parkovišti u kostela vedle naší školy, ceremoniál uvedení do školy bude následovat od 8.00 hodin v aule (slavnostní oblečení), rodiče jsou vítáni. Přibližně v 9.00 hodin budeme pokračovat fotografováním. První ročníky budou poté cca do 10.30 hodin se svými třídními učiteli v učebnách.