Výsledky Karmelských slavností

Fotogalerii z akce najdete zde: https://issnakarmeli.rajce.idnes.cz/Karmelske_slavnosti_2019

Příští ročník Karmelských slavností je naplánovaný na 19. března 2020. 

 

CUKRÁŘ

Kategorie - slavnostní dort

 

 

pořadí

loso-vané

soutěžící

v

číslo

 

kategorii

8.

CHMELOVÁ Zdeňka
ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

1.

6.

TÝROVÁ Lucie / LIŠKOVÁ Anna
ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

2.

2.

KYSELÁ Tereza
SOŠ a SOU obchodu a služeb, Chrudim

3.

7.

KVAPIL Tomáš
ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

4.

13.

KLOZOVÁ Eliška
SŠ technická a řemeslná, Nový Bydžov

5.

16.

ŠUSTROVÁ Anna
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

6.

3.

ŠTRYNKOVÁ Romana
SOU, Sedlčany

7.

10.

VÁPENÍKOVÁ Adéla
SPŠ potravinářství a služeb, Pardubice

8.

1.

HORÁKOVÁ Michaela
SŠ, Lomnice nad Popelkou

9.

9.

NIEDERLOVÁ Helena
SOU společného stravování, Poděbrady

10.

5.

BÍLKOVÁ Tereza / KREJCÁRKOVÁ Michaela
SOŠ a SOU, Vlašim

11.

12.

KORNFELDOVÁ Tereza
SŠ gastronomie a služeb, Trutnov

12.

15.

KROUSKÁ Veronika
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

12.

4.

BARTOŠOVÁ Martina
SOU, Sedlčany

12.

11.

JANŮ Karolína
ISŠ, Jesenice

12.

17.

RŮŽKOVÁ Natálie / SMUTNÁ  Anna
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

12.

14.

DLOUHÁ Sabina
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

12.

 

SWEET BAR

23.

HAVLINOVÁ Barbora / JANEBOVÁ Klára
SOŠ a SOU, Městec Králové

1.

21.

SVOBODOVÁ Kamile / NOVOTNÁ Jiřina
SŠ, Lomnice nad Popelkou

2.

24.

ŠLAPÁK Jakub / ORLICKÁ Kateřina
HOLÍKOVÁ Simona / ČERVENÁ Lucie
SVAČINOVÁ Andrea Marie
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

3.

22.

GOROLOVÁ Eliška / FAJGLOVÁ Martina
VÍTOVCOVÁ Simona / DANIELOVÁ Lenka
WAWRZYNIAKOVÁ Noemi
ISŠ, Jesenice

4.

25.

PEŠANOVÁ Adéla / OLIVOVÁ Tereza
NEVYHOŠTĚNÁ Kateřina  / ŠUSTROVÁ  Anna
příjmení jméno
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

5.

 

KOMPOZICE

31.

NOVOTNÁ Michaela
SŠ, Lomnice nad Popelkou

1.

34.

MALÁ Tereza / VOTRUBCOVÁ Andrea
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

2.

32.

ŠUSTOVÁ Kristýna / PEJŠOVÁ Kamila
SOU, Sedlčany

3.

33.

VOLFOVÁ Monika / TOMSOVÁ Adéla
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

4.

35.

KROUSKÁ Veronika
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav

5.

 

 

Výsledky soutěže PRODAVAČ 2019

  1. místo   Jerechinská Marie           ISŠ, MB
  2. místo   Žurek Roman                  SŠ Chrudim
  3. místo   Jurčíková Natálie            SŠ České Budějovice
  4. místo   Kredbová Jitka                ISŠ MB
  5. místo   Jurič Jan                         ISŠ MB
  6. místo   Jindrová Eliška               SŠ České Budějovice
  7. místo   Janas Sandra Joana       ISŠ MB
  8. místo   Salay Lukáš                    SŠ Kladno
  9. místo   Štechová Michaela         SŠ Kladno
  10. místo   Dziurová Ivana               ISŠ MB

 

ARANŽÉŘI

Špendlení

1.

Kroupová Kristýna

SŠ Obchodní a VOŠ, České Budějovice

2.

Korbelová Martina

ISš Hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

3.

Betyárová Kristýna

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli

4.

Juhasová Andrea

  Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kašírování

1.

Košková Natálie

SŠ Obchodní a VOŠ, České Budějovice

2.

Dudová Eliška

SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek - Místek

3.

Klosová Kateřina

SOŠ a SOU Kladno

4.

Metzová Kristýna

Albrechtová SŠ, Český Těšín

5.

Oláh Jan

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli

6.

Lipusová Soňa

Albrechtová SŠ, Český Těšín

7.

Hanlová Tereza

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli

8.

Kubiznová Natálie

Albrechtová SŠ, Český Těšín

9.

Blažková Veronika

Albrechtová SŠ, Český Těšín

 

 

 

Plakát

1.

Hazdrová Denisa

2.

Houžvička Filip

3.

Greifonerová Aneta

4.

Marfiaková Nikola

5.

Omastová Adéla

6.

Malá Eliška

7.

Linková Pavlína

8.

Hanlová Tereza

9.

Bernartová Kristýna

10.

Staňková Lucie

11.

Halasová Diana

12.

Oláh Jan

Dančová Aneta

 

 

PEKAŘI

Chléb

41. STEINHAISLOVÁ Adéla
SŠ obchodní a VOŠ, České Budějovice
1.místo  
47. KOBÍK Martin
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
2.místo  
46. VÁŇA Tomáš
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
3.místo  
44. SCHEIFLER Jiří
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
4.místo  
45. PACKA Daniel
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
5.místo  

 

Koláč

48. DVOŘÁKOVÁ Lenka
SŠ obchodní a VOŠ, České Budějovice
1.místo  
49. PETRÁŠKOVÁ Barbora
SŠ obchodní a VOŠ, České Budějovice
2.místo  
56. ČERMÁKOVÁ Marcela
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
3.místo  
53. MERTINOVÁ Veronika
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
4.místo  
54. YURYSHYNETS Kristýna
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
5.místo  
55. WEBEROVÁ Kristýna
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
6.místo  
50. VOCÁSKOVÁ Tereza
SOU společného stravování, Poděbrady
7.místo  

 

 

Rohlík

60. GÁBOR Marek
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
1.
61. SZAMKOVÁ Alžběta
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
2.
58. SCHEIFLER Jiří
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
3.
59. KOBÍKOVÁ Silvia
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
4.
57. SARZYŇSKA Wiktoria
ISŠ Na Karmeli, Mladá Boleslav
5.

 

 

 

BARMANI

 

10.místo

Nicola Kulhánková

SOŠ A SOU MĚSTEC KRÁLOVÉ

10.

Ondřej Šedivý

SOŠ A SOU MĚSTEC KRÁLOVÉ

10.

Zuzana Blechová

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

10.

Bára Ledererová

SOŠ a SOU, MLADÁ BOLESLAV

10.

Patrik Kratochvíl

SOU SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ PODĚBRADY     

10.

Veronika Furdanová

SOŠ A SOU VLAŠIM  

10.

Romana Suchánková

Střední škola gastronomie a služeb, Trutnov

10.

Lucie Střihavková

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

10.

Kateřina Michlová

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

10.

Tereza Stránská

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

  9.

Zdeněk Kůs

SOŠ A SOU VLAŠIM  

  8.

Veronika Křápová

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

  7.

Jana Hašlarová

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

  6.

Michaela Šimáčková

SOU SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ PODĚBRADY     

  5.

Tereza Korabská

Střední škola gastronomie a služeb, Trutnov

  4.

Daniela Kubíčková

Střední škola gastronomie a služeb, Trutnov

  3.

Anna Šimková

Střední škola gastronomie a služeb, Trutnov

  2.

Tomáš Kovačovský

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A ŘEMESLNÁ NOVÝ BYDŽOV

  1.místo

Adéla Kronbergová

ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli

 

BARMAN S NEJLEPŠÍ TECHNIKOU: Michaela Šimáčková, SOU SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ PODĚBRADY     

BARMAN S NEJLEPŠÍM KOKTEJLEM: Daniela Kubíčková, SOŠ A SOU TRUTNOV, OBCHODNÍ AKADEMIE