Od září cestujeme s jednotlivými skupinami žáků oboru IS po celé České republice. Žáci se podílejí na organizace, přípravě, zajišťují ubytování a dělají například i navigátory. Podívejte se v přiložené fotogalerii na několik míst, které jsme navštívili. :)

Naše škola pořádá dny otevřených dveří v těchto dnech:

15. listopadu      9.00 - 17.00

10. prosince     9.00 - 13.00

19. ledna          9.00 - 17.00

1. února           7.30 - 17.00 (+PG - TV, HV)

Přijímací zkoušky nanečisto - 15. 11., 19. 1.:

10. prosince - Den otevřených dveří 9.00 - 13.00 hodin - v tento den bude možné prohlédnout si celou školu. Žáci i učitelé budou připraveni poskytnout kompletní informace o studiu v jednotlivých oborech. V tento den se nedělají přijímací zkoušky nanečisto. 

19. ledna - Den otevřených dveří 9.00 - 17.00 hodin - v tento den bude možné prohlédnout si celou školu. Žáci i učitelé budou připraveni poskytnout kompletní informace o studiu v jednotlivých oborech. V tento den se dělají přijímací zkoušky nanečisto - zájemci se musí přihlásit na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 18. ledna. Podrobnosti na přiloženém obrázku. 

1. února - Den otevřených dveří 7.30 - 17.00 hodin - v tento den bude možné prohlédnout si celou školu. Žáci i učitelé budou připraveni poskytnout kompletní informace o studiu v jednotlivých oborech. V tento den se nedělají přijímací zkoušky nanečisto.  Konají se zkušební dovednostní testy z HV a TV pro uchazeče o obor "Předškolní a mimoškolní pedagogika". Na ty je potřeba se také přihlásit na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 27. ledna. Pokud bude kapacita vyčerpaná, oznámíme to v tomto článku. Z organizačních důvodů je třeba přijít na zahájení dovednostních testů v 7.30 hodin.

 

Kritéria přijetí na jednotlivé obory budou zveřejněna na začátku ledna. 

 

Počty přijímaných žáků:

Pedagogika     - 50 žáků, dvě třídy

IS - cestovní ruch, mediální tvorba      - 30 žáků, jedna třída

Cukrář - 20 žáků, jedna třída

Aranžér / designér - 30 žáků, jedna třída

Pekař  - 30 žáků, jedna třída

Zde naleznete fotogalerii z burzy středních škol v Nymburce a Mělníku.

https://issnakarmeli.rajce.idnes.cz/Burza_SS_Nymburk_a_Melnik_2022

Vážení čtenáři, v tomto článku najdete podrobné informace k zahájení školního roku.

Rozvrhy - nyní je najdete na facebooku školy (jsou ale ještě možné drobné změny). Posledního srpna budou finalizované rozvrhy přístupné i na webu školy. 

Děkuji všem zaměstnancům naší školy, žákům a jejich rodičům za to, jak jsme společně zvládli cestu letošním školním rokem. Přeji vám krásné prázdniny plné dobré nálady, pohody, nezapomenutelných zážitků, brouzdání rosou a parádních západů slunce... Odpočiňte si, načerpejte energii a upevněte své zdraví. Krásné dny. Štefan Klíma
 
 

Výsledky přijímacího řízení:

Prosíme všechny přijaté uchazeče, kteří se rozhodli nenastoupit na naši školu, aby nám tuto skutečnost ihned sdělili, abychom mohli uvolněné místo nabídnout nepřijatým uchazečům. Je možno vyřídit i telefonicky na čísle 326 321 649. Děkujeme.

Maturitní obory

Podívejte se na oceněné TOP výrobky z Karmelských slavností. 

Chtěl bych na závěr poděkovat všem členům poroty. Obdivuji je. Měli neuvěřitelně těžkou práci. Vybrat nejlepší a stanovit pořadí z tak kvalitních prací, jaké byly k vidění. Smekám před porotci a děkuji jim. 

Slunce se pomalu chystá k západu a náš dnešní slavnostní den pomalu končí. Na chodbách školy se rozhostilo ticho a už jen z ředitelny je slyšet klapot klávesnice.

Devátým rokem se v naší škole sešli nejlepší cukráři, pekaři, designéři, barmani a žáci středních škol. Mnozí vyrazili ze vzdálených koutů naší vlasti už ve dvě hodiny ráno, aby v šest parkovali za naší školou a vydali se prezentovat své umění. Letos se počet soutěžících i škol opět rozrostl, a to tak, že jsme měli problém je všechny umístit. 146, tolik celkové číslo soutěžících.

Každým rokem jsem příjemně překvapen, kam se posunula kvalita výrobků žáků středních škol.

Podkategorie